Strona internetowa wsi Komorów

Podtarnowska miejscowość w Gminie Wierzchosławice
Aktualności U nas w Komorowie

Choinka dla dzieci oraz spotkanie opłatkowe dla seniorów – relacja

Choinka dla dzieci oraz spotkanie opłatkowe dla seniorów

zabawa_choinkowa17 stycznia 2015 r. pomieszczenia Domu Kultury w Komorowie zapełnione były po brzegi przybyłymi gośćmi. Otwarcia imprezy choinkowej dokonał Sołtys. Na początku zabawy nagrodzono zwycięzców w konkursie „Kubuś Puchatek i Jego Przygody”, który był zorganizowany w związku z obchodami dnia Kubusia Puchatka. Tuż po godzinie 14:00 na parkiecie pojawiły się dzieci, które bawił wodzirej p. Grzegorz Gawełek. Czas oczekiwania na prezenty, które miał przywieść Św. Mikołaj, wypełniły dzieciom również inne zajęcia takie jak: malowanie twarzy, konkursy (układanie puzzli oraz śpiewanie kolęd) oraz słodki poczęstunek (soczek i pączek). Tuż po godzinie 15:00 pojawił się Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami: kubusiem i kaczorem. O godzinie 16:45 pociechy żegnały się z Mikołajem trzymając w ręku paczkę pełną słodyczy.

Nagrody, które zostały wręczone w konkursach podczas trwania choinki oraz nagrody w konkursie plastycznym pt.: „Kubuś Puchatek i jego przygody” zostały ufundowane przez Radnego Powiatowego Jacka Hudymę oraz Radnego Gminy Wierzchosławice Łukasza Kanię – którym serdecznie dziękujemy.

Po krótkiej przerwie dzieci jak i przybywający seniorzy mogli podziwiać „Jasełka”, które zaprezentowali nam uczniowie ze Szkoły Podstawowej im ks. Jana Twardowskiego z Ostrowa. Podczas przedstawienia obecni byli również zaproszeni goście: wójt Gminy Wierzchosławice Zbigniew Drąg oraz Jego zastępca Kazimierz Curyło. Przedstawienie publiczność nagrodziła gromkimi oklaskami. Po krótkiej przerwie i opłatkowych życzeniach rozpoczęła się zabawa przy wtórze zespołu muzycznego. Ostatni goście opuścili lokal nad ranem.

Dziękujemy również wszystkim, którzy choć trochę przyczynili się do zorganizowania tego dnia, a szczególnie gościom, którzy zaszczycili nas swoją obecnością.

fot. Natalia Kania

fot. Łukasz Kania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *