Strona internetowa wsi Komorów

Podtarnowska miejscowość w Gminie Wierzchosławice
Aktualności Galerie

CHOINKA 2014 – RELACJA

CHOINKA 2014

zabawa_choinkowa

W sobotnie popołudnie 01.02.2014 r. w Domu Kultury w Komorowie, wszystkie dzieci uczestniczyły w zabawie choinkowej zorganizowanej przez Radę Sołecką wsi.
Dzieci odwiedził Św. Mikołaj, który wszystkich obdarował słodkimi upominkami. Sala wypełniona była po brzegi. Uczestników do zabawy nie trzeba było zachęcać. Tańczyły wszystkie dzieci, także rodzice razem z bajkowymi przyjaciółmi w rytm melodii wygrywanej przez klauna Krzysia. Po wyczerpującej zabawie i smacznej przekąsce dzieci z uśmiechami na twarzy wróciły do domu.

Zapraszamy na fotorelację:

fot: Natalia Kania

fot: Anna Kania


Luty to miesiąc, w którym w naszej miejscowości nie tylko odbyła się zabawa choinkowa dla dzieci, ale także po raz pierwszy zorganizowana została impreza dla seniorów naszej wsi. Spotkanie to odbyło się 01.02.2014 r. o godz. 18:00 w budynku Domu Kultury w Komorowie. Zabawę rozpoczęliśmy występem uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Twardowskiego w Ostrowie, którzy pod kierunkiem Anny Bakalarskiej zaprezentowali „Jasełka”. Przedszkolaki przybliżyły historię narodzin Bożej Dzieciny. Przybyli goście, oglądając przedstawienie, mogli przenieść się w atmosferę panującą w Betlejem. Maria z Józefem, pasterze, anioły a także inne postacie wprowadziły zgromadzonych w świat znanych wszystkim wydarzeń. Seniorzy z zainteresowaniem obejrzeli występy które, wycisnęły łzę w niejednym oku i wywołały uśmiech na twarzy. Kolejnym punktem programu była zabawa taneczna, którą poprowadził zespół muzyczny. Tańce, hulanki, swawole trwały do porannych godzin, a seniorzy z zadowoleniem opuszczając lokal, zapisywali się na marcową „Śledziówkę”.

Podczas zabawy rozstrzygnięto również konkurs krzyżówkowy zorganizowany na naszej stronie. Szczęśliwą zwyciężczynią jest Ewa Bysiek, która otrzymała zestaw nagród ufundowanych przez Radnych z powiatu tarnowskiego.

Wszelkim osobom, które choć trochę przyczyniły się do organizacji imprez serdecznie dziękujemy.

Prosimy o opinie oraz sugestie na temat powyższych imprez, aby móc jeszcze lepiej zorganizować je w przyszłości.

Zapraszamy na fotorelację:

Jasełka:

fot: Kinga Zabawa

Dzień seniora:

fot: Natalia Kania


Sołtys, Rada Sołecka oraz Radny Gminy serdecznie zapraszają na

ZABAWĘ CHOINKOWĄ

która odbędzie się 1 lutego 2014 r. o godz. 14:00w Domu Kultury w Komorowie. Zapraszamy wszystkich najmłodszych na spotkanie z wodzirejem oraz z Mikołajem.

Zapraszamy również na „Jasełka”, które zaprezentują nam uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Twardowskiego w Ostrowie (ok. godz. 18:00)

Po zabawie choinkowej  odbędzie się również  spotkanie seniorów naszej wsi przy kawie i muzyce (symboliczna opłata 10zł).

Więcej informacji udziela Sołtys oraz Radny Gminy Zbigniew Suda (tel. 505124226).

312

ZAPRASZAMY

2 Comment

  1. Bal seniorów okazał się bardzo udaną imprezą . Dzięki super organizacji pana Sołtysa i radnych . Było super ,atmosfera bardzo miła . mimo starszego wieku nasi mieszkańcy pokazali klasę. Były tańce , żarty i wesoła atmosfera . Wszyscy radośnie śpiewali różne piosenki . Zabawa trwała do białego rana.Seniorzy czekają na następny bal .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *