Strona internetowa wsi Komorów

Podtarnowska miejscowość w Gminie Wierzchosławice
Aktualności Wędkarstwo

Zawody wędkarskie 6,12,13 kwiecień 2014

pzw_tarnow_miastoZawody wędkarskie 6,12,13 kwiecień 2014

PZW Tarnów Miasto

Rozpoczęcie sezonu wędkarskiego PZW Tarnów Miasto odbyło się 6 kwietnia 2014 roku na naszych stawach. Zawody odbywały się w formule spławikowo – gruntowej.

Oto relacja z zawodów:

Poniżej przedstawiamy klasyfikacje końcową zawodów:
1. KRZYSZTOF MAJ 5350
2. ANTONI MURCZEK 4880
3. ROBERT GACOŃ 4655

fotorelacja:

fot. https://www.facebook.com/pzwtarnowmiasto?fref=ts


pzw_tarnow_miastoSpławikowe zawody wędkarskie PZW Tarnów Miasto zorganizowało dnia 12 kwietnia (sobota) na II Komorowie. Łowiono takie ryby jak: leszcz, płotka, okoń, ukleja. O godz. 15:00 zostały ogłoszone wyniki a zawodnicy w oczekiwaniu na werdykt smakowali kiełbasy z ogniska.

Wyniki zawodów:

fotorelacja:


fot. https://www.facebook.com/pzwtarnowmiasto?fref=ts


pzw tarnowPZW Tarnów Azoty i PZW Żabno

W dniu 13.04.2014 r. odwiedziły nasze stawy dwa koła wędkarskie: PZW Żabno aby rozegrać mistrzostwa koła w wędkowaniu spławikowym oraz PZW Tarnów Azoty aby rozegrać towarzyskie zawody spławikowo – gruntowe. Zawodnicy i pogoda dopisali (PZW Tarnów Azoty 42 zawodników) niestety ryba już mnij. Oprócz jednego wymiarowego karpia wędkarze mogli się pochwalić złowionymi uklejami, leszczykami oraz płotkami. Po ostatnim sygnale zawodnicy czekali na swoich stanowiskach na komisję, która ważyła złowione przez nich ryby. Po przejściu komisji sędziowskiej nasi wspaniali wędkarze posilili się ciepłym daniem jakim w tym dniu była grochówka. W tym samym czasie komisja sędziowska ustalała wyniki zawodów. Po ciepłym posiłku oraz wędkarskich wymianach doświadczeń przyszedł czas na ogłoszenie wyników zawodów. W zawodach brał udział jeden wędkarz z Komorowa – Arkadiusz Kabat, który był najmłodszym zawodnikiem podczas niedzielnej imprezy. Arek zajmują 15 miejsce.

Wyniki zawodów PZW Tarnów Azoty
– Brożek Damian uzyskując wynik 3275 punktów.
– Derlaga Jakub uzyskując wynik 2980 punktów.
– Bałut Rafał z wynikiem 2015 punktów. Rafał pokazał piękny gest i swoją nagrodę przekazał najmłodszemu zawodnikowi, koledze Arkadiuszowi Kabat.

Wójcik Paweł i Drobot Mariusz przekazali swoje nagrody młodszym kolegom.

fotorelacja:

fot. Łukasz Kania, https://www.facebook.com/PZWTarnowAzoty?fref=ts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *