Strona internetowa wsi Komorów

Podtarnowska miejscowość w Gminie Wierzchosławice
Aktualności KGW Komorów

Świąteczne skrzaty na pomoc Karolince

Jak co roku Stowarzyszenie Inicjatywy Społeczne zorganizowało akcję „AKTYWNIE CHARYTATYWNIE”. W VII edycji akcji pomocy dzieciom z terenu Gminy Wierzchosławice zbierane będą pieniążki na pionizater, ortezy, terapię nauki jedzenia oraz rozkarmiania dla Karolinki Buś z Komorowa.
 
„Karolinka ma 2 lata i od urodzenia zmaga się z wieloma problemami zdrowotnymi, które są wynikiem potwierdzonego zespołu Kabuki. Przeszła już dwie operacje kardiologiczne, ma opóźnienie psychoruchowe, nie chodzi, nie mówi nawet prostych słów, ma nadwrażliwość słuchową i karmiona jest pegiem. W związku z tym Karolinka pozostaje pod stałą opieką wielu specjalistów. Dziewczynka powoli robi drobne postępy, ale ciągle wymaga specjalistycznej opieki, co wiąże się z bardzo dużymi kosztami”.
 
KGW Komorów jak również mieszkańcy Komorowa włączyli się w akcję charytatywną dla Karolinki Buś. Zostało upieczonych wiele ciast, które panie z KGW Komorów umieściły w specjalnych pojemnikach. Tak przygotowane ciasta brały udział w kiermaszu zorganizowanym dla Karolinki.
 
Również skrzaty wykonane przez KGW Komorów zasilą akcję charytatywną dla Karolinki.
Pani prezes KGW Komorów: „Kochani KGW w Komorowie wykonało dla Karolinki magiczne skrzaty. Już jutro można zakupić takiego przyjaciela do ozdoby domu na święta w Domu Ludowym w Wierzchosławicach. Serdecznie zapraszamy”
 
Efektem akcji to kwota 48 516,32 zł, która w całości została przekazana Karolince.
 
Fotorelacja:
Źródło:
https://www.facebook.com/profile.php?id=100055217215686
https://www.facebook.com/profile.php?id=100070144372928
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *