Strona internetowa wsi Komorów

Podtarnowska miejscowość w Gminie Wierzchosławice
Aktualności U nas w Komorowie

Piknik Rodzinny – relacja

Piknik Rodzinny – relacja

oszczedzanie

Dnia 15.06.2014 r. w Komorowie w Domu Kultury odbył się Piknik Rodzinny. Ponieważ pogoda nas nie rozpieszczała dzieci rozpoczęły zabawę w Domu Kultury. Starsze dzieci rozegrały zacięty mecz siatkówki pokonując rodziców 3:0 i tym samym zdobywając złote medale. Rodzice, za dzielną postawę otrzymali srebrne medale.  Po meczu można było skosztować ciepłych posiłków. Oprócz zabawy tanecznej z licznymi konkursami dzieci mogły również pobawić się na dmuchanych zjeżdżalniach, pojeździć na konikach oraz chociaż na chwilę zostać strażakiem.  O godz. 18:00 dzieci z uśmiechem i nagrodami opuszczali powoli Dom Kultury robiąc miejsce dla dorosłych, którzy przy wtórze zespołu muzycznego zaczynali potańcówkę. Mimo tego, że pogoda sprawiła troszkę trudności organizatorom imprezę można uznać za udaną a mecz siatkówki (a może turniej) miejmy nadzieje na stałe wpisze się w krajobraz wydarzeń sportowo – kulturalnych Komorowa.

Część nagród w konkursach oraz pamiątkowe medale zostały zakupione z pieniędzy, które udało się uzbierać na Kiermaszu Wielkanocnym!!

Zapraszamy na fotorelację:

fot. Łukasz Kania

fot. Monika Wąs


Sołtys, Rada Sołecka i Radny zapraszają na PIKNIK RODZINNY , który odbędzie się w Komorowie 15.06.2014 r. w Domu Kultury.

Gry i zabawy dla dzieci połączone z wieloma innymi atrakcjami, zabawa dla dorosłych i obficie zaopatrzony bufet sprawią, że ten dzień będzie niezapomnianą przygodą dla wszystkich (szczegóły na plakacie). Trzymajmy kciuki za pogodę.

Zapraszamy!!!

piknik 2014 plakat

1 Comment

  1. Mama
    Zabawa dla dzieci jak zawsze była udana.Wszystkie maluchy były szczęśliwe i to jest
    najważniejsze.A co tam pogoda .Ważne,że nie lało bo strażacy nie mieli by co robić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *