Strona internetowa wsi Komorów

Podtarnowska miejscowość w Gminie Wierzchosławice
Aktualności U nas w Komorowie

Piknik Rodzinny – relacja

Piknik Rodzinny – relacja

oszczedzanie

Dnia 15.06.2014 r. w Komorowie w Domu Kultury odbył się Piknik Rodzinny. Ponieważ pogoda nas nie rozpieszczała dzieci rozpoczęły zabawę w Domu Kultury. Starsze dzieci rozegrały zacięty mecz siatkówki pokonując rodziców 3:0 i tym samym zdobywając złote medale. Rodzice, za dzielną postawę otrzymali srebrne medale.  Po meczu można było skosztować ciepłych posiłków. Oprócz zabawy tanecznej z licznymi konkursami dzieci mogły również pobawić się na dmuchanych zjeżdżalniach, pojeździć na konikach oraz chociaż na chwilę zostać strażakiem.  O godz. 18:00 dzieci z uśmiechem i nagrodami opuszczali powoli Dom Kultury robiąc miejsce dla dorosłych, którzy przy wtórze zespołu muzycznego zaczynali potańcówkę. Mimo tego, że pogoda sprawiła troszkę trudności organizatorom imprezę można uznać za udaną a mecz siatkówki (a może turniej) miejmy nadzieje na stałe wpisze się w krajobraz wydarzeń sportowo – kulturalnych Komorowa.

Część nagród w konkursach oraz pamiątkowe medale zostały zakupione z pieniędzy, które udało się uzbierać na Kiermaszu Wielkanocnym!!

Zapraszamy na fotorelację:

fot. Łukasz Kania

fot. Monika Wąs


Sołtys, Rada Sołecka i Radny zapraszają na PIKNIK RODZINNY , który odbędzie się w Komorowie 15.06.2014 r. w Domu Kultury.

Gry i zabawy dla dzieci połączone z wieloma innymi atrakcjami, zabawa dla dorosłych i obficie zaopatrzony bufet sprawią, że ten dzień będzie niezapomnianą przygodą dla wszystkich (szczegóły na plakacie). Trzymajmy kciuki za pogodę.

Zapraszamy!!!

piknik 2014 plakat

1 Comment

  1. Mama
    Zabawa dla dzieci jak zawsze była udana.Wszystkie maluchy były szczęśliwe i to jest
    najważniejsze.A co tam pogoda .Ważne,że nie lało bo strażacy nie mieli by co robić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *