Strona internetowa wsi Komorów

Podtarnowska miejscowość w Gminie Wierzchosławice
Aktualności U nas w Komorowie

Ostatki karnawałowe 2015 – RELACJA

Ostatki karnawałowe 2015

100x100-andrzejki_bobrowniki

W dniu 14 lutego 2015 r. ostatkami walentynkowymi pożegnaliśmy karnawał w Komorowie. W Domu Kultury o godz. 19:30 zaczęliśmy wspólną zabawę. W towarzystwie zespołu muzycznego LANS oraz wspaniale przygotowanych potraw goście spędzili mile czas bawiąc się do późnych godzin nocnych. Na ostatkach zwanych popularnie śledziówką nie mogło również zabraknąć śledzia, którego w postaci „koreczków” przygotowały dziewczyny z Komorowa (ponad 600 szt.).

Cieszymy się, że kolejny raz udało się zorganizować tak fajną imprezę. Nie udało by się to jednak bez zaangażowania kilku osób, a w szczególności Anety Mitery, której chcemy serdecznie podziękować. Praca i poświęcony czas włożony w przygotowanie wszystkiego jest bezcenny. Przygotowanie sali, formalności związane z wynajmem sali, porządki, organizacja zespołu muzycznego, jedzenia, napojów, ogrzewanie sali itd. to rzeczy, których nie da się załatwić na telefon. Trzeba zorganizować sobie czas na to, aby wszystko przygotować i jeszcze skoordynować go z obowiązkami domowymi.

Mamy nadzieje, że wspólnie jeszcze nie raz uda nam się zrobić coś fajnego dla Komorowa. Z każdą taką zabawą uczymy się i nabieramy coraz większego doświadczenia, ale bez pomocy i zaangażowania ludzi w pojedynkę nie udało by się zrobić nic.

Dziękujemy wszystkim, którzy choć trochę przyczynili się do tego aby ten ostatni dzień karnawału w Komorowie wypadł dobrze.

Fotorelacja:

fot. Łukasz Kania


Sołtys, Rada Sołecka, Radny Gminy Wierzchosławice

ZAPRASZAJĄ  NA

OSTATKI KARNAWAŁOWE ZWANE POPULARNIE ŚLEDZIÓWKA SZCZEGÓŁY NA PLAKACIE poniżej.

Rozpoczynamy o godz. 19:30!!!!

Zapisy prowadzimy do dnia 8 lutego 2015 roku. Zapisy prowadzi: Józef Kwapniewski 146753216Aneta Mitera tel. 600871214, Łukasz Kania 698305905.

 Kopia sledziowka2015_plakat1

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *