Strona internetowa wsi Komorów

Podtarnowska miejscowość w Gminie Wierzchosławice
Aktualności Różności

Krzyżówka nr 1 – rozstrzygnięcie

krzyzowka_nr_1(01.2013)Krzyżówka nr 1 – rozstrzygnięcie

Konkurs rozstrzygnięty. Wśród osób, które nadesłały prawidłową odpowiedź (karp w galarecie) rozlosowana została nagroda. Zwycięzcą jest EWA BYSIEK. Gratulujemy!!!!


Zapraszamy do zabawy krzyżówkowej. Prosta do rozwiązania krzyżówka podsumowująca działalność strony http://komorow.net.pl w 2013 roku. Hasła, które zostały użyte do stworzenia krzyżówki można znaleźć w 90% na naszej stronie. W związku z tym że jest to zabawa podsumowująca rok może tradycją stanie się coroczne rozwiązywanie takiej krzyżówki. Skoro konkurs to i nagrody. Ponieważ nie tak dawno obchodziliśmy Święta Bożego Narodzenia hasło związane jest bezpośrednio z tą okazją, a konkretnie jest to jedna z potraw wigilijnych. Nagrodą będzie zestaw kulinarny niespodzianka, którą ufundowali Radni Starostwa Powiatowego: Magdalena Szybilska i Jacek Hudyma. Zapraszamy wszystkich również najmłodszych do zabawy.

Rozwiązanie Krzyżówki nr 1 (samo hasło) proszę przesłać przez formularz kontaktowy http://komorow.net.pl/kontakt/ na stronie podając swoje dane: imię i nazwisko oraz adres email. Wśród nadesłanych prawidłowych odpowiedzi zostanie rozlosowana nagroda. Rozwiązania można przysyłać do 31.01.2014 roku. Krzyżówka otwiera się w programie „microsoft word”. ZAPRASZAMY!!

Krzyżówka nr 1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *