Strona internetowa wsi Komorów

Podtarnowska miejscowość w Gminie Wierzchosławice
Aktualności U nas w Komorowie

Konkurs „Najpiękniejszy jesienny bukiet” – wyniki

konkurs_jesiennyKonkurs „Najpiękniejszy jesienny bukiet” – wyniki

Dnia 21.10.2013 odbyło się posiedzenie jury w składzie: Wacław Mitera, Monika Rojek, Natalia Kania, Joanna Zając. Jury wyłoniło laureatów ogłoszonego konkursu. Każdy członek jury miał do dyspozycji 10 pkt i anonimowo oceniał każdy z bukietów przyznając pkt 1 – 10. W związku z tym, że dzieci wykazały się dużą pomysłowością i kreatywnością w tworzeniu kompozycji jesiennych  jury po dokonaniu oceny wszystkich prac zdecydowało o przyznaniu 5 pierwszych miejsc. Pozostałym uczestnikom zabawy zostaną wręczone nagrody pocieszenia. Wręczenie nagród odbędzie się w dniu 6.12.2013 roku na „mikołajkach” w Komorowie. Dziękujemy rodzicom którzy wspomagali w większym lub mniejszym stopniu (wiek uczestników zabawy 3-13 lat) swoje pociechy przy tworzeniu konkursowych prac. Poniżej szczegółowe wyniki konkursu:

I miejsce:

 • Dorota Biała – 36 pkt;
 • Wiktoria Kuczera – 36 pkt;
 • Radosław Kwiek – 36 pkt;
 • Wiktoria Głowacz – 35 pkt;
 • Weronika Derendal – 33 pkt.

Pozostałe osoby czyli: Magdalena Matura, Aleksandra Więcek, Kinga Kras, Natalia Suda, Franciszek Kwiek, Julia Kwapniewska, Wioletta Szara, Daniel Kania, Barbara Biała, Jadwiga Biała, Karol Kwapniewski otrzymują nagrody pocieszenia.

Sponsorami nagród są: Powiat Tarnowski: Jacek Hudyma, Magdalena Szybilska, Radny Gminy Zbigniew Suda.

Dziękujemy sponsorom i gratulujemy zwycięzcom!!!


Wczoraj czyli 20.10.2013 roku o godzinie 18:00 minął czas składania prac do konkursu „Najpiękniejszy jesienny bukiet”. Uczestnicy dopisali i dostarczyli 16 pięknych bukietów jesiennych  w różnych kompozycjach. Oprócz bukietów z Komorowa można podziwiać cztery prace z Ostrowa. Przedstawiamy wszystkie kompozycje w poniższej galerii. Są one ustawione w kolejności w jakiej zostały dostarczone. W najbliższym czasie zostanie wyłoniony zwycięzca tegorocznej edycji konkursu. Wyniki opublikowane będą na stronie internetowej Komorowa. Po obradach jury będzie można odebrać swój bukiet (aby np. udekorować nim swój dom) kontaktując się z sołtysem wsi Józefem Kwapniewskim.

zdjęcia: Łukasz Kania


Zapraszamy wszystkich chętnych (szczególnie najmłodszych) do udziału w konkursie na najpiękniejszy bukiet jesienny wykonany z materiałów którymi jesienna natura nas obdarzyła!!

plakat

Regulamin konkursu „Najpiękniejszy jesienny bukiet”

1.    Organizatorem konkursu jest Sołtys i Rada Sołecka wsi Komorów.

2.    Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży od 3 – 17 lat z Komorowa i okolicznych wiosek. Udział w konkursie jest możliwy wyłącznie za zgodą rodziców lub opiekunów.

3.    Celem konkursu jest przybliżenie dzieciom i młodzieży piękna przyrody, krajobrazu Komorowa i okolic oraz rozwijanie ich wrażliwości estetycznej i przyrodniczej.

4.    Konkurs polega na tym aby z dostępnych jesienną porą materiałów wyłącznie ekologicznych skomponować „bukiet” lub inną formę, która będzie przedstawiać jesień lub się z nią kojarzyć.

5.    Prace podpisane imieniem, nazwiskiem i datą urodzenia oraz miejscowością będzie można złożyć w Domu Ludowym w Komorowie w dniu 20.10.2013r. w godzinach 17:00 – 18:00.

6.    Oceny prac dokona jury powołane przez organizatora konkursu.

7.    Trzy najwyżej ocenione prace otrzymają atrakcyjne nagrody.

8.    Ocenie będzie podlegać:

 • oryginalność pomysłów, koncepcji;
 • strona artystyczna pracy;
 • zgodność z regulaminem konkursu.

9.    Konkurs rozstrzygnięty zostanie do dnia 31.10.2013r, a wyniki zostaną opublikowane na stronie Komorowa.

10. Życzymy powodzenia i zapraszamy do zabawy szczególnie mieszkańców Komorowa!!!!

1 Comment

 1. Wszystkie bukiety są prześliczne. Cieszy, że dzieciaki są chętne do takich kreatywnych i twórczych zabaw. Gratuluję zwycięzcom.
  Trzeba już pomyśleć o jakimś konkursie zimowym 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *